Pritaikytas el. parduotuvėms

Quick wins Jūsų e-komercijos klientų kelionės auditas

Ieškosiu būdų, kaip mažomis laiko sąnaudomis galėtumėte gauti didžiausius apčiuopiamus rezultatus (quick wins). Todėl atlikdamas šią analizę  išskirsiu esmines jūsų e-komercijos klientų kelionės dalis ir pagrindinius elementus, kurie yra svarbiausi ir didžiausią įtaką rezultatui turintys veiksniai.

Remiuosi praktine patirtimi

Verslo pasaulyje dirbu ne vienerius metus, tad prie visų procesų, įvairiausių problemų sprendimo, projektų įgyvendinimo prisiliečiau tiesiogiai. Viskas, ką kalbėsiu ir pasiūlysiu, bus orientuota į konkrečius darbus, kuriuos įgyvendinti padės Jūsų komanda, tad reikės ir stipraus jūsų įsitraukimo.

Konkretus To-Do planas rezultatams augti

Galutiniame etape jūs gausite prioretizuotą darbų sąrašą. Jį pristatysiu, paaiškinsiu bei atsakysiu į visus rūpimus klausimus. Taip pat konsultuosiu ir darbų įgyvendinimo procese, kad viskas būtų įgyvendinta maksimaliai tiksliai.

eprekybos mokymai
service27
service26
service25
service24

Tyrimas, Analizė, Įžvalgos

El. prekybos optimizacija (quick wins)

Šis tyrimas susidarys iš šių kertinių e-komercijos klientų kelionės dalių: pradedant SEO ir baigiant el. parduotuvės mobilios versijos optimizacija.

Apie mane

Kas yra Simas Šarmavičius?

Simas yra el. prekybos strategas, aštuonerius metus vadovavęs GERA DOVANA el. prekybai Lenkijos, Lietuvos ir Latvijos rinkose. PASIUTUS LAPĖ el. prekybos platformos architektas. Vilniaus universiteto Verslo mokyklos partnerystės docentas ir ISM universiteto lektorius. Kviestinis svečias, skaitęs pranešimus tokiose organizacijose kaip Verslo žinios, LiMA, SEB, Tesonet. El. prekybos verslo konsultantas, dirbęs su tokiais prekių ženklais kaip Kavos draugas, Audimas, Vaga ir kitais. Simas dirba su smulkaus, vidutinio dydžio Lietuvos įmonėmis, padeda joms augti vietinėse ir užsienio rinkose.

Jums įdomu?Štai nuo ko pradėsime!

Susitikimo bei pasiūlymo pateikimo. Susitikus aptarsime jūsų lūkesčius, pasikalbėsime apie suvokiamas el. parduotuvės problemas. Tuomet pateiksiu specialų, Jūsų el. parduotuvei paruoštą pasiūlymą.