Mokymai

El. prekybos mokymai įmonėms, specialistams ir vadovams

Mokyti pradėjau turėdamas jauną, bet motyvuotą komandą. Nuolatos stengiausi jiems perteikti naujausias žinias. Iš to gimė troškimas dalytis ir mokyti. Dalytis savo žiniomis mane kviečia reklamos agentūros, universitetai, privačios įmonės. Vedu sėkmingus atvirus mokymus. Šiuo metu taip pat dėstau el. prekybos kursą VU Verslo mokyklos el. prekybos dalyko magistro studentams.

Mano stiprybė – praktinė patirtis

Tik išbandyti pavyzdžiai to, ką naudoja el. prekybos lyderiai pasaulyje ir kas tinka Lietuvos rinkai.

Tai, ką pasakoju – išbandome

Mokymų metu eksperimentuojame ir dirbame grupėse bei individualiai, kad pasiruoštume sprendimus įgyvendinti po mokymų.

eprekybos mokymai
service27
service26
service25
service24

El. prekybos Mokymai

Pasirinkite sau aktualiausius

El. prekybos mokymai yra 100 % praktiški ir pritaikomi. Jums tereikia išsirinkti temą, kuri jus domina ir kurioje norėtumėte pagilinti savo žinias.

  • El. parduotuvės struktūra & Prekių pateikimas
  • Reklamos kanalai & Performance marketing
  • Growth hacking procesas
  • Kiti (sutariami individualiai)

Apie mane

El. prekybos praktikas, konsultantas, dėstytojas

Dirbu tik su el. prekyba, todėl ją puikiai išmanau. Beveik aštuonerius metus buvau GEROS DOVANOS el. prekybos vadovas. Sukūriau naują el. prekybos platformą, išplėtojau el. prekybą Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos rinkose bei sukūriau pirmąją Lietuvoje grožio paslaugų platformą su laiko rezervavimo galimybe PASIUTUS LAPĖ. Nuo 2019 m. dėstau el. prekybą Vilniaus universiteto Verslo mokykloje. Taip pat analizuoju pasaulines el. prekybos tendencijas, į rezultatus orientuotas rinkodaros strategijas (angl. performance marketing) ir greito augimo metodikas (angl. growth hacking).

Simas Šarmavičius

El. prekybos praktikas, turintis 8+ metų patirtį Lietuvos ir užsienio rinkose. Sertifikuotas Google reklamos kanalų ir rezultatų matavimo specialistas. Konsultantas ir konferencijų pranešimų skaitytojas.

LinkedIn

Išnaudokite mano 8+ metų el. prekybos patirtįKartu auginkime jūsų pardavimus!

Praktiniai mokymai su naujausiais užsienio el. prekybos pavyzdžiais, analizėmis ir patarimais, kaip juos pritaikyti vietinėje rinkoje, kol jūsų konkurentai to dar nepadarė.